Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dřevostavby

13. 1. 2009

 Dřevostavby

Co jsou to dřevostavby?

Dřevostavby jsou domy, kde je hlavním konstrukční prvek dřevo. Nejsou to jen masivní srubové stavby. Například dřevěné rámové stavby mají dřevěnou kostru z řeziva s deskovým pláštěm, který s dřevěnou konstrukcí spolupůsobí při přenosu zatížení. Stavební systém dřevostaveb ze zahraničí je velmi oblíben především proto, že jde o rychlou a suchou výstavbu.

 

Proč volit nízkoenergetické dřevostavby? 

  • Dřevostavby Ecoreal CZ, s.r.o., dřevostavbyVýstavba je u dřevostavby o 5 až 15 % levnější a rychlejší - 3 – 6 měsíců
  • Náklady u dřevostavby na vytápění až o 70 % nižší
  • Suchý proces výstavby dřevostavby
  • Více vnitřního prostoru v dřevostavbě
  • Příjemné vnitřní klima dřevostavby
  • Ekologická stavba dřevostavby

 


Rovněž tak lze pro Vás připravit modifikované řešení některého našeho typového objektu, nebo připravit dřevostavbu podle Vašich individuelních požadavků, podmínek staveniště, investičních nákladů. Na každou dřevostavbu společně připravíme organizační schéma za účelem maximální úspory Vašich finančních nákladů na stavbu.

Společnost ECOREAL CZ s.r.o. se zabývá výstavbou ekologických staveb na bázi dřeva (dřevostavby - dřevěné domy – dřevěné rekreační chaty – dřevěné zahradní chaty). Můžete si vybrat z bohaté nabídky našich dřevostaveb o různé velikosti, využití a standardu provedení. Zajišťujeme celý servis od projektu dřevostavby až po předání díla investorovi i včetně interieru. Zaměřujeme se na tuto technologii výstavby dřevostavby, opravdu chrání životní prostředí.

Dřevostavby

 

Dřevostavby Ecoreal CZ, s.r.o., dřevostavby Dřevostavby Ecoreal CZ, s.r.o., dřevostavby

Dřevostaveby a jejich zpracování a technologie nabízí obrovskou spoustu možnosti různých tvarů a forem v každé části dřevostavby. Vyberte si kvalitní prováděcí firmu, u které můžete předpokládat ohledy na každý  detail, zakládající se na rozvíjení místní rustikálnosti.

 

Např. detaily amerických dřevostaveb jsou dosti odlišné od německých a od dřevostaveb, které uvidíte v severských zemích.

Další výhody dřevostavby

Materiál pro dřevostavby je v podstatě neškodný pro zdraví materiál, zároveň je teplý, regulující vlhkost. Vysoký tepelný odpor dřevostaveb zajišťuje, že se prostor rychle vyhřívá, teplota povrchu stěn zůstane vysoká, ale do stěn se teplo neakumuluje. Dřevostaveb mají požadovanou tepelnou izolaci zachovánu i při malé tloušťce obvodových stěn.Rekonstrukce, úpravy i demolice dřevostaveb jsou snadné. Výstavba dřevostavby je rychlá.Dřevostavby mají nižší okamžité náklady na realizaci. Technologie výstavby zaručuje nevnesení do stavby další vlhkost. což má  to významný vliv na tepelně technické parametry dřevostavby. Dřevostavby mají ve srovnání s cementovými výrobky a hlavně ocelí skvělé požární vlastnosti . Není nutné stavbu přezimovat. Máte větší možnost tvarů a forem a komponenty jsou recyklovatelné